تبلیغات
گرجستان - درباره من

امروز:

من در کشور گرجستان زندگی میکنم و با کمک تیم همکار خودم به افرادی که میخواهند در این کشور کار و کاسبی راه بیندازند، راهنمایی و خدمات مشاوره ارائه میدهم. روزبروز تعداد کارآفرینان ایرانی در کشور گرجستان بیشتر میشود. شما هم اگر قصد دارید در این کشور بیزنسی داشته باشید میتوانید با ما تماس بگیرید:
نام گروه ما: گرجیران
آدرس: گرجستان، تفلیس، خیابان جاواخشویلی، پلاک 37 ،
تلفن همراه من: 00995574109333 (تلگرام، ایمو، وایبر، واتس آپ و...)
تلفن دفتر : 00995599109335 (برای گفتگوی مستقیم تلفنی)
آیدی اسکایپ: golchinfar
ایمیل: gorjestantour@gmail.com

اگر میخواهید کمی هم در مورد سوابق من بدانید:

در سال 1375 موسسه کارآفرین جهان را در تهران تاسیس کردم. فعالیت این موسسه در زمینه نشر، اطلاع رسانی و مشاوره در زمینه کارآفرینی بود. از سال 1379 به گرجستان سفر میکرده ام و از تابستان سال 1389 به این کشور مهاجرت کرده ام. دلیل مهاجرت من به گرجستان به موضوع این وبلاگ مربوط نمیشود اما شرایط و موقعیت کنونی گرجستان با موضوع این وبلاگ ارتباط مستقیم دارد. گرجستان امروز فضای مناسبی برای کارآفرینی دارد. گرجستان به سرعت در حال رشد و توسعه است و هر روز عده زیادی کسب و کارهای جدید خود را در این کشور آغاز میکنند. تعداد ایرانیان مقیم گرجستان نیز روزبروز بیشتر میشود و بسیاری از کارآفرینان ایرانی ترجیح میدهند که از شرایط مساعد کسب و کار در این کشور استفاده کنند . من با توجه با شناخت قبلی و تجربیاتی که در مورد فرهنگ مردم گرجستان داشته ام، با توجه به مطالعاتی که در مورد اصول کلی و روانشناسی کارآفرینی داشته ام و با مطالعه قوانین کسب و کار کنونی در گرجستان و همکاری با چند حقوقدان زبده گرجی، اکنون خدمات مشاوره در امور کارافرینی را به کارآفرینان ایرانی در گرجستان ارائه میدهم.
شما هم اگر به گرجستان سفری داشتید یا خواستید که در این کشور کار و کاسبی راه بیندازید با من تماس بگیرید، با اطمینان میگویم که میتوانم اطلاعات و راهنماییهای مفیدی را در اختیار شما قرار بدهم.
نکته: توجه داشته باشید که خدمات دفتر ما در گرجستان مربوط به کارآفرینان میباشد، افردی که باور دارند میتوانند خودشان کسب و کاری را راه اندازی و اداره کنند.